Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
50 W - 300 W waterdicht LED-overstromingslicht Veiligheidssensor Zonne-overstromingslicht Voor buitenmuur
| Productnaam: | Buitenzonne-afdekkingslicht voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering+monokristallijn silicium |
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
TR-VS De zonne-energie geïntegreerde straatlamp heeft een verstelbare lichthoek, hoge lichtsterkte, ip65 waterdichtheid en is niet gemakkelijk te beschadigen, kan worden uitgerust met een afstandsbediening
| Zonnepaneel: | 18V85W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 80Ah |
| Lumen: | 260 lm/w |
187*216.7*28mm 12v 110lm/W Openlucht LEIDENE Vloedlichten 50w
| Type: | Openlucht LEIDEN vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
30W 50W 100W 200W 300W Buitengeweld Flood Light Waterdicht Reflector Projector Led Flood Lamp Voor Stadion
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6000K |
Bewegingssensor All In One Zonne-LED straatlicht 50W 100W 200W IP65 Waterdicht Landschap Lamp
| Zonnepaneel: | 60W*18V mono-type |
|---|---|
| Batterij: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Werktijd: | 10-15 uur/dag, 5-7 regenachtige dagen |
Aluminium Geïntegreerde alles-in-één LED-straatverlichting op zonne-energie Bewegingssensor Ingebouwde batterij 300 Watt
| LED: | 60WBridgelux chips3030 (het Levenstijd 100000hours) |
|---|---|
| Bewegingssensor: | Ja |
| Afstandsbediening: | Ja |
Aluminiumlegering allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 20w 60w 300w 170lm/w
| Toepassing: | WEG, openlucht, Weg, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Het werk Temperatuur (℃): | -20 - 50 |
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
TR-CS High Lumen Brightness All In One Solar LED Street Light met Type C-oplader en IP65 waterbestendigheid
| Zonnepanelen: | 6V20W zonnepaneel ((monokristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20 Ah |
| Lumen: | 110 lm/W |

