Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
Hoge helderheid alles-in-één zonne-LED-straatverlichting Slim verlichtingssysteem 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170LM/W |
|---|---|
| Kleur Tempreture: | 6000K ~6500K (het kan worden aangepast) |
| LiFePO4-batterij: | 72AH 12.8V |
6500K allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 60w 6000 Lumen met Ingebouwd Lithium Ion Battery
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk temperatuur (℃): | -20~+45 |
Aluminium die allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarnsmd 2835 Parels huisvesten voor Parkeerplaats
| Lichtbron: | GELEIDE SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| GDT: | 3000K/4000K/5000K |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - de huisvesting van het het afgietselaluminium van de kwaliteitsmatrijs |
Hoge Manier 60watt 435.1*163.5*70mm allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
30W 60W 100W allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn Openluchtenergie - besparing IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Hoog Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonne de Vloedlicht van de Lumen Hoge Macht
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
Lichten van de aluminiumip65 15W 30W 60W 100W 150W de Openlucht Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Motieopsporing allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn Vierkante 60watt 500watt
| Productnaam: | Project allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het laden Tijd: | 5-6hours |
Veiligheid Waterdichte Ip65 200 Watts Geleid Vloedlicht Zonne
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
De uiterst dunne Geleide Straatlantaarn 50Watt van 130lm/W Smd
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |

