Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
300w openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van Ip65 met Tijdopnemer 2835 Smd-Spaanders
| Productnaam: | led zonne-schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | zonneschijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |
IP65 de waterdichte Openlucht Geleide Straatlantaarn van de Afstandsbedieningstraatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Mono panelen IP67 Projector Zonne-Floodlamp Sensor Floodlamp 5000 lumens 100w
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Kracht: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| Spanning: | Gelijkstroom 6V |
Hoge Lumenes Ip66 80lm/W Openlucht Geleide de Vloedlichten van ROHS
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
200w allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 14000 van de Radarlumen Inductie met Batterij EMC
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | SMD5730 |
| Productnaam: | allen in één openlucht Geleide zonnestraatlantaarn |
KCD Outdoor Super Brightness Floodlight High Lumen Commercial IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zonne-oplaadbaar
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Naam van het product: | Zonnevloedlicht |
| Laadtijd: | 6-8 uur |
100 Geïntegreerde Lichtentuin van de Watts Zonne Openluchtvloed Sensor Automatische Schemer Till Dawn
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 100W 120W 200W |
| Productnaam: | PC-Lenssmd LEIDEN Zonnevloedlicht |
Bewegingssensor van de Vloedlichten 200w van de uitbreidingsdraad de Zonne Aangedreven
| Productnaam: | De zonne Aangedreven Tuin van Omheiningsmotion sensor home leidde Zonnelicht |
|---|---|
| Werktijden: | 8-10 uren na volledig geladen |
| Het laden tijd: | 6 uren |
Zonne Openlucht LEIDENE van 30W 50W 100W 150W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, snelweg, buiten, binnenplaats, tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
EMC 30w 60w SMD3030 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

