Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
150w 200w 250w 300w integreerde allen in Één Zonne Geleid Licht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Allen in Twee LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarns met Batterij300w 500w 1000w Slim Openluchtsysteem
| Productnaam: | waterdichte smd20w 40w 60w zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Het Mono kristallijne zonnepaneel van de zonmacht |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 30pcs 5050 |
Energie - Zonne Aangedreven zonne de straatlantaarns openlucht 10000 lumen van besparings200w Ip65 Geleide Straatlantaarns met pool
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Hoge Helderheid 100Watt 170lm/w allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
IP65 openlucht Zonne LEIDEN Vloed Licht Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Hoog Licht 6500k GDT van de Lumen Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Anticorrosieve Ip67 EMC 20000 openlucht de hoge machtslicht van de Lumen Navulbaar Straatlantaarn 30W 50W 100W 150W 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
De openlucht de Straatlantaarn200w 150w 100w 50w LEIDENE van Ip66 Waterdichte Straatlantaarn 30W stroomlijnt ontwerp mooie lichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
60W koel Witte 211.5*251.5*41mm Zonne Aangedreven Vloedlichten
| Macht: | 20w 30w 60w 100w 200w |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Lamp lichtgevende efficiency (lm/w): | 170lm/w |

