Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
Openluchtip66-Hoge druknatrium geleide Straatlantaarn 200W 150W 100W 50W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Het Vouwen Draagbaar Waterdicht 1500LM van USB Navulbaar Vloedlicht voor Openlucht het Kamperen Wandelings144w LEIDEN het Werklicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Allen in Één Zonne Geleid Straatlantaarn100w 150w 200w Aluminium Openluchtip65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Iedereen in Één Hoge Machtsstraatlantaarn 200w 300w 400w LiFePO4 integreerde Zonnepaneelsysteem
| Productnaam: | ABS allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| LEIDENE Macht: | 200W/300W/400W |
| GDT (K): | 3000K~3500K (warme witte)/6000K-6500K (koel wit) |
China Factory Solar Power All in One Solar Led Street Light 12V 50W 100W 150W 200W Buiten energiebesparende bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
van Openlucht LEIDENE van 4500lm 20w 50w 120w de Energie Straatlantaarnsdimmable - besparing
| Productnaam: | LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, Openluchtgebied |
| Inputvoltage (V): | AC 85-265V |
Afstandsbediening Geïntegreerd Buiten LED Straatlicht 300Watt 400Watt Zonne-Straatlicht Alles in één Met Grote Batterij
| Naam van het product: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
| Materiaal van de lampkarosserie: | aluminiumlegering |
Hoog Lumen allen in Één Zonne Lichte 100W Super Brightneess
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Smd 2835 Parels IP65 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 6500K Ra70
| Productnaam: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lichte inrichtingsvorm: | soalr straatlantaarn |

