Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
China Manufacturer Weglicht geïntegreerd 60watt 120watt 180watt 240watt 300w LED Solar Street Lamp
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| Toepassing: | De weg |
| Garantie: | 3 jaar |
Geïntegreerde 100w 150w 200w Ip65 leidde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Hoogwaardig zonlicht: kosteneffectieve, op zonne-energie aangedreven buitenverlichtingsoplossing. Energiezuinige LED-zonlichtlamp voor verbeterde veiligheid en beveiliging in tuinen, paden en opritten
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | Zonnelampen |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
Waterdichte Ip65 Openlucht100w allen in Één Geleide Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Krachtige 3000 lumens High Power LED Solar Street Lamp Tuinweg Luminaria 300w Outdoor Wholesale Solar Sensor
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energiebesparend zonlicht buiten |
| IP-klasse: | IP65 waterdicht |
60watt hoog - de kwaliteit en de Tribune Alleen Pool integreerden Tuin ip66 allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Steundimmer: | ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
KCD Powerful 3000 Lumens High Power LED Solar Street Lamp Tuinlamp Weg Luminaria 300w Outdoor Wholesale Solar Sensor
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP-klasse: | IP65 waterdicht |
IP65 openluchtabs Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 50w 100w 150w 250w
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte macht: | 200W/300W/400W/500W |
| Productnaam: | ABS Hoge Machts Zonnestraatlantaarn |
Van het de prijsaluminium van China whosale de huisvestings lanscape openlucht geleide zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| Lamp Lichtgevende Effiency (lm/w): | 170 |
100W 200W 300W LED zonne-stralingslicht All In One Geïntegreerd 170lm/W Efficiëntie PC-lens
| Productsoort: | Allen in Één Hoge Machts LEIDENE Zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Wattage: | 100w |
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |

