Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
Geïntegreerde Uiterst dunne Zonne LEIDENE Straatlantaarn Brigelux Smd 300W
| Macht: | 300w |
|---|---|
| zonnepaneel: | 5V/30W Monocrystalline silicium |
| Lichtbron: | Leiden |
KCD Garden 50W 100W 150W 200W 300W 250lm/w SMD 3030 Projector Waterdicht Moderne elektrische straatlamp LED straatverlichting
| Plaats van herkomst: | Plaats van oorsprong Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassingen: | weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Super Heldere Zonne Aangedreven de Vloedlichten van 200Watt IP65
| IP classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Matrijs Gegoten 30W 50W 150W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
De waterdichte Zonne Aangedreven Vloed steekt 200 de Levensduur van W aan 110 lm/W 6000K 50000hours
| Wattage: | 200W |
|---|---|
| Lichtgevend: | 100-110 lm/W |
| Lamplichtstromen (lm): | 20000lm |
CRI80 6500K 50 van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Grijs ABS LiFePO4 Hoog rendement
| Wattage: | 50W |
|---|---|
| Lichte vorm: | Zonne openluchtvloedlichten |
| Controlemethode: | Lichte Control&Remote-Controle |
TR-CS Alles-in-één Solar LED Straatlantaarn met 6V20W Zonnepaneel, 20AH Batterijcapaciteit en 110 lm/w Lumen
| Zonnepaneel: | 6V20W zonnepaneel ((monokristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20Ah |
| Lumen: | 110 lm/W |
TR-ES02 High Lumen Brightness All In One Solar LED Street Light with Type C charger and IP65 Water Resistance
| Zonnepaneel: | 6V20W zonnepaneel ((monokristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20Ah |
| Lumen: | 110 lm/W |
Hoge Lumen6000k Zonne LEIDENE Straatlantaarn met de Ingebouwde Schemer van het Batterijenip65 Aluminium aan Dawn
| Gebruik: | Tuin, Straat, Weg, Weg |
|---|---|
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
| Materiaal: | Aluminium |

