Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
Wegenplan 50 W 100 W 150 W leidde Straatlantaarn 265V Slanke Smd
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Leidde het Hoge Lumen van het aluminiumlichaam 150W IP66 het merkspaanders van Straatlantaarn draaibare hoge lumen
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Maak 50 Watts Geleide Straatlantaarnsac Parkeerplaats Heldere N Schaal waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Integreerde allen in Één Zonne Geleid Waterdicht Straatlantaarn Hoog Lumen Slanke Openluchtip65
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Garantie (Jaar): | van 5 jaar |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
OEM ODM 220V 150Watt maken de Openlucht LEIDENE Straatlantaarns draaibare het merkspaanders waterdicht van IP65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
50 W - 300 W waterdicht LED-overstromingslicht Veiligheidssensor Zonne-overstromingslicht Voor buitenmuur
| Productnaam: | Buitenzonne-afdekkingslicht voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering+monokristallijn silicium |
| Zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van DC5V 100W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van 170lm/W Pf0.9 100w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Stralingshoek (°): | 90 |
Koel Wit Cri85-Aluminium Licht van de 200 Watts het Zonnevloed
| IP Classificatie: | IP 65 maakt waterdicht |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE Lichtbron: | Bridgelux |

