Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
200W Zonne-energie Mensenlichaam Inductie Hoge helderheid Verlichting Duurzaamheid en bescherming LED zonne-straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
Van het de Parkeerplaatsgebied van Ce RoHS de Afstandsbediening IP65 50w 1100w 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
High Brightness Waterproof Ip67 200w Solar Led Street Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Hoge Lumen Draagbare 100watt Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Allen in Één van de Zonne Aangedreven LEIDENE ABS Straatlantaarnsip65 Groene Energie Radarsensor 200 W 300 W 400 W
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Itemtype: | Zonnestraatlantaarns |
Geen Bedrading 6500K 30W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Zonne Waterdichte LEIDENE van IP65 170lm/W Straatlantaarns 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
de Koolstof Zonne Aangedreven LEIDENE van 30W 60W 100W Nul Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Zonne Aangedreven LEIDENE van IP65 130lm/w 100W Straatlantaarns
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
50000h het leven 50 de Watts LEIDENE van SMD 486.5X151.2X88mm Straatlantaarn waterdichte IP65 hoge macht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |

