Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
van het de Straatlantaarnaluminium van 100w 150w Zonne Aangedreven de Legerings Slimme Maïskolf Unibody
| Inputvoltage (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (Ra>):: | 80 |
| Het werk Temperatuur (℃):: | -20~+50 |
In het groot manufaturer hoog lumen allen in één openlucht zonnemachtsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Hoog Lumen Openluchtip65 150 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Licht van de aluminiumip65 het Openlucht Waterdichte Zonne60w Geleide Vloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 6V |
| Lamplichtstromen (lm): | 10200 |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
30000h het leven IP65 100lm/W maakt LEIDENE Straatlantaarn met Zonnepaneel waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Het hoge Lumen IP65 Waterdichte 6500K 100W 150W 200W maakt LEIDENE Straatlantaarn waterdicht
| Steundimmer: | Ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
Het Foto-elektrische de Straatlantaarnsac85-265v Oude Werk van de de Batterij Zonne-energie van gelijkstroom
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
300W hoge Lumen Geleide Straatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |

