Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
IP65 van de waterdichte Openlucht Slimme LEIDENE Zonne Aangedreven de Lichten60w Energie Motievloed - besparing
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
IP65 de waterdichte Openluchtmacht van het de Straatlantaarn Hoge Lumen van 50W 200w Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
Woonruimten Zonne-Lampen met IP65-kwalificatie en elektriciteitsvoorziening
| Lampvermogen: | 60W |
|---|---|
| Stroombron: | Zonne |
| Item nee: | 50w geleide straatlantaarn |
KCD-Aluminium die 20000 Lamp van de Lumen250w de Zonnevloed voor Openlucht huisvesten
| IP classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Tuin van LEIDENE de Zonne Aangedreven Super Heldere Veiligheid IP67 Met lange levensuur Vloedlichten 30w 60w 100w
| Type: | zonne aangedreven vloedlichten |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000~6500k |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
KCD Super Bright IP66 Commerciële Warm White Decorative 50w 100w 150w 200w 250w Smart Outdoor LED Street Lamp
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassingen: | Park, weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
Van de het Lithiumbatterij van de aluminiumhuisvesting van het de Straatlantaarn Hoge Lumen Zonne de Afstandsbediening Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en circuitontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
KCD Duurzaam Lichaam Buitenweg Pad Waterdicht IP65 400W 500W All In One Zonne-Straatverlichting Zonne-inductie
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| Toepassing: | De weg |
| Garantie: | 3 jaar |
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |
IP65 het Zonnepaneelvloed Lichte 80lm/w van de straatverlichting 200W
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC200-240V |

