Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
De lange Verlichting 7500lm integreerde 50 Watts Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Waterdichte Anti-diefstal allen in Één Zonnestraatlantaarn 30 Wattsschemer om te dagen 400w/u/ed28/ps m155/e
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Koele Witte 60W 100W 150W 200W leidde Zonnepool-Lichten
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zonnestraatlantaarn van de RoHS de Explosiebestendige 170lm/W Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Van de de Batterij2700k Zonnestraatlantaarn van het aluminiumlithium de Lastencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
Het aluminium integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn200w Hoog rendement met Lithiumbatterij
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
OEM ODM Waterdichte Aluminium60watt Zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Zonne de Straatlantaarnbewegingssensor gelijkstroom 100 W 200 W 300 van de aluminium Hoge Macht de Openluchtstraatlantaarn van W IP66
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
DC 6V geïntegreerd zonnelamp 90w 15300 lumens Smd Beads 5V 12W zonnelamp
| Inlaatspanning: | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| Wattage: | 90W |
| Lichtgevende Efficiency: | 15300lumens |
Lithiumbatterij 100w 150w All in One Solar LED Street Light Control Waterdicht Zonnelamp
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |

