Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
IP67 het waterdichte Aluminium 200W integreerde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Groothandel Aluminium Housing All in One Zonne-energie Street Lamp Buiten Tuin Licht
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
LiFePO4 de Zonnestraatlantaarn van de Batterijsmd 200W 150W Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Iedereen in Één integreerde Zonnestraatlantaarn 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Openlucht met Batterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
De geïntegreerde Afstandsbediening van de de Straatlantaarnip67 Waterdichte Bewegingssensor van 200W Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Weg Openbare Weg Zonnestraatlantaarn 30w 90w 200w Aluminiumlegering IP65 6000k
| Levenslang: | >50000 uur |
|---|---|
| Garantie op LED-schijnwerpers: | 3 jaar |
| Werkmodus: | PIR-sensor en lichtregeling |
3000k de LEIDENE Hoge Machts Zonnestraatlantaarn Photovoltaic Pool zette 30watt 60watt 100watt op
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 Wateproof |
| Productnaam: | Allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn |
15000lm hoge Machts Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
de Hoge Machts Zonnestraatlantaarn van 60W 90W 250W 15000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Geleid Chip Ip 66 Tribune verdeelde alleen 6500k-Zonnepaneelstraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |

