Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 127 producten.
Afstandsbediening Geïntegreerd Buiten LED Straatlicht 300Watt 400Watt Zonne-Straatlicht Alles in één Met Grote Batterij
| Naam van het product: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K koel wit |
| Materiaal van de lampkarosserie: | aluminiumlegering |
Iedereen in Één Hoge Machtsstraatlantaarn 200w 300w 400w LiFePO4 integreerde Zonnepaneelsysteem
| Productnaam: | ABS allen in één zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| LEIDENE Macht: | 200W/300W/400W |
| GDT (K): | 3000K~3500K (warme witte)/6000K-6500K (koel wit) |
Allen in Één van de Zonne Aangedreven LEIDENE ABS Straatlantaarnsip65 Groene Energie Radarsensor 200 W 300 W 400 W
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Itemtype: | Zonnestraatlantaarns |
Licht van de aluminiumip65 het Openlucht Waterdichte Zonne60w Geleide Vloed
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 6V |
| Lamplichtstromen (lm): | 10200 |
Het waterdichte van de het Lumen Zonnetuin van Ip65 Hoge Natrium van de de Straatlantaarnhoge druk
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
| Cri (ra>): | 80 |
300W hoge Lumen Geleide Straatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Regendichte de Zonne Geleide Straatlantaarn van 60W 100W 150W 200W met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
Hoge Lumen Openlucht Waterdichte 100W 150W 200W allen in Één Zonnelicht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| Cri (ra>): | 80 |
China Factory Solar Power All in One Solar Led Street Light 12V 50W 100W 150W 200W Buiten energiebesparende bewegingssensor
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
30000h het leven IP65 100lm/W maakt LEIDENE Straatlantaarn met Zonnepaneel waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

