Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
30000h Zonnestraatlantaarn van de het levens200w Polycrystalline Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
De autointensiteit controleerde Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 60w 100w 200w voor Binnenplaats
| Itemtype: | Gespleten zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Productnaam: | Openlucht Geleide zonnestraatlantaarn |
| Macht: | 200W |
De hoge Zonnestraatlantaarn van het Helderheids80w 10000lm Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
KCD led zonne-stralingslamp compleet stel zonne-stralingslamp externe liFePo4 lithiumbatterie onder zonnepaneel
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
KCD led zonne-stralingslamp compleet stel zonne-stralingslamp externe liFePo4 lithiumbatterie onder zonnepaneel
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Ip65 Commerciële Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 100watt met Auto het Lithiumbatterij van de Intensiteitscontrole
| Itemtype: | Zonne LEIDEN Weglicht |
|---|---|
| Macht: | 100w/150/200w |
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
DC 6V geïntegreerd zonnelamp 90w 15300 lumens Smd Beads 5V 12W zonnelamp
| Inlaatspanning: | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| Wattage: | 90W |
| Lichtgevende Efficiency: | 15300lumens |
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |

