Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 127 producten.
Matrijs Gegoten Aluminium5000lm 50w Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
170lm/w zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns60watt 90watt 200watt Openluchtparkeerplaats met Ingebouwd Lithium Ion Battery
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Itemtype: | Straatlantaarns |
| Het werk leven (uur): | 50000 |
6500K allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 60w 6000 Lumen met Ingebouwd Lithium Ion Battery
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk temperatuur (℃): | -20~+45 |
Allen in Twee LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarns met Batterij300w 500w 1000w Slim Openluchtsysteem
| Productnaam: | waterdichte smd20w 40w 60w zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Het Mono kristallijne zonnepaneel van de zonmacht |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 30pcs 5050 |
17000lm allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn Hoge Helderheid 120w 250w 300w
| Productnaam: | Allen in één zonne LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Gebruik: | De Tuinvierkant van de straatweg |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
De Openlucht Zonne-energie van KCD - van de besparingsstraatlantaarn Waterdichte IP66 Super Helder van de het Lithiumbatterij
| Levensduur (uren):: | 50000 |
|---|---|
| Werktijden (uren):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Integreerde allen in Één Zonne Aangedreven LEIDENE van 70W Straatlantaarns Openlucht met Lithiumbatterij 6500K
| Modelnummer: | TR01 |
|---|---|
| Ondersteuning Dimmer: | Nr |
| Het laden tijd: | 7hours (Sterke Zonneschijn) |
Hoge Lumen Draagbare 100watt Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
EMC 30w 60w SMD3030 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Rechthoekig allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn met Ingebouwde Batterij Automatische Hoge Lumen IP65
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Productnaam: | Buiten geleide straatlantaarn |
| Punt: | LEIDENE Straatlantaarn |

