Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
100W IP67 170lm/W 10kg integreerde de Zonne openluchtschemer van Straatlantaarn zonnestraatlantaarns om te dagen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 12V |
De Hoge Machts Zonnestraatlantaarn van de weg verdeelde de Openbare Weg allen in Twee 30w 90w 6000k
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Ip classificatie: | IP65 |
Van de de Batterij2700k Zonnestraatlantaarn van het aluminiumlithium de Lastencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
RoHS Openluchtsmd 100Watt 12v Gelijkstroom Zonnestraatlantaarn
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP rang: | IP65 waterdicht |
Hoge lumen lange werktijd Buiten 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Battery
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |
Het aluminium integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn200w Hoog rendement met Lithiumbatterij
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
IP65 de waterdichte Openlucht Geleide Straatlantaarn van de Afstandsbedieningstraatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Woonruimten Zonne-Lampen met IP65-kwalificatie en elektriciteitsvoorziening
| Lampvermogen: | 60W |
|---|---|
| Stroombron: | Zonne |
| Item nee: | 50w geleide straatlantaarn |
Batterij van het het Aluminiumlithium van de Kcd de Zonnestraatlantaarn 40w 60w 80w met Zonnelastencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Lithiumbatterij buiten de Automatische Zonneinstallatie van het Straatlantaarn200w Project
| productnaam: | Buiten geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |

