Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
Mini Motif Halogen Intelligent Solar Aangedreven Geleide Straatlantaarn 40 Watts 170lm/W
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Hoge Lumen6000k Zonne LEIDENE Straatlantaarn met de Ingebouwde Schemer van het Batterijenip65 Aluminium aan Dawn
| Gebruik: | Tuin, Straat, Weg, Weg |
|---|---|
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
| Materiaal: | Aluminium |
SMD2835 zonne maken de Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns Slank Lichaam 170lm/W 50000 waterdicht Uren
| Macht souce: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Efficiency: | 170lm/W |
High Power Outdoor 300 W LED Solar Flood Light met 2835SMD 30AH batterij
| Zonnepaneel: | MONO-paneel |
|---|---|
| Werk temperatuur: | -20-50 |
| PF: | >0,9 |
Aluminium Geïntegreerde alles-in-één LED-straatverlichting op zonne-energie Bewegingssensor Ingebouwde batterij 300 Watt
| LED: | 60WBridgelux chips3030 (het Levenstijd 100000hours) |
|---|---|
| Bewegingssensor: | Ja |
| Afstandsbediening: | Ja |
100w hoog Aangedreven LEIDENE Zonnevloedlichten met Bewegingssensor Openluchtschemer aan Dawn
| LEIDENE Macht: | 100W/200W/300W |
|---|---|
| LEIDENE Lichtstromen: | 170LM/W |
| GDT: | 3000K-6000K |
Het aluminium scheidde Zonne Aangedreven Openluchtstraatlantaarn Geleide Straatlantaarn gelijkstroom 300W 400W IP66
| Productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| GDT (Kleurentemperatuur): | 3000K-6500K |
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminiumlegering |
4500lm hoog de Vloed Licht 50000h van het Lumenip67 Zonnepaneel het Werk Leven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
KCD Energiebesparende afstandsbediening 400w 500w IP65 Waterdicht buiten All In One Solar Light LED Street Light
| Straalhoek: | 90° |
|---|---|
| garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
Hoog Licht 6500k GDT van de Lumen Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |

