Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
Brigdelux 5050 100W 170lm/W allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| Materiaal: | aluminium |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
Lithiumbatterij 100w 150w All in One Solar LED Street Light Control Waterdicht Zonnelamp
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |
Explosiebestendige 3,2 V LiFePO4 batterij Zonne-energie LED straatverlichting 30 W 60 W 90 W 120 W
| het lossen van tijd: | 10-12hours |
|---|---|
| Iktarief: | IK10 |
| Waterdicht Tarief: | IP 65 maakt waterdicht |
Hoog Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonne de Vloedlicht van de Lumen Hoge Macht
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
Lichten van de aluminiumip65 15W 30W 60W 100W 150W de Openlucht Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Aluminium Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| Wattage: | 300W |
|---|---|
| Battery: | Lithium iron 20000 3.2V |
| Solar panel: | 6V 18W |
China Manufacturer Weglicht geïntegreerd 60watt 120watt 180watt 240watt 300w LED Solar Street Lamp
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| Toepassing: | De weg |
| Garantie: | 3 jaar |
Bewegingssensor All In One Zonne-LED straatlicht 50W 100W 200W IP65 Waterdicht Landschap Lamp
| Zonnepaneel: | 60W*18V mono-type |
|---|---|
| Batterij: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Werktijd: | 10-15 uur/dag, 5-7 regenachtige dagen |
2024 Nieuwe energiebesparende buitenste zonnepanelen Straatverlichting All-in-one Led Solar Street Light Solar Street Light Outdoor
| Werktijd: | 10-15 uur/dag, 5-7 regenachtige dagen |
|---|---|
| Verlichting: | 170 lm/W |
| LED-levensduur: | 50000 uur |
Vriendschappelijke Eco allen in Één van de Zonne LEIDENE Batterij Straatlantaarn Hoge Energie 200w 34000lm LiFePO4
| Efficiency: | 34000lm |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |

