Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
Van de het Lithiumbatterij van de aluminiumhuisvesting van het de Straatlantaarn Hoge Lumen Zonne de Afstandsbediening Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en circuitontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC85-265V |
De Zonnestraatlantaarn van het Bridgeluxlithium allen in Één Openlucht Zonne LEIDENE van 500w 1000w Straatlantaarn
| Itemtype: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het materiaal van het lamplichaam: | ABS |
Slim LEIDEN van de Aluminiumlegering 100w Zonnestraatlantaarn Openlucht Hoog Lumen met Batterij
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 50w 100w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 50w/100w |
| zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
6000k 100w 200w 300w 500w allen in Één Zonne Waterdicht Straatlantaarn Hoog Lumen IP66
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
| Toepassingen: | tuin, straat, yard, wegverlichting, enz. |
Zonne de Straatlantaarnbewegingssensor gelijkstroom 100 W 200 W 300 van de aluminium Hoge Macht de Openluchtstraatlantaarn van W IP66
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Gespleten van het de Straatlantaarnaluminium van de Type Hoge Macht Zonne de Legerings1000w Schemer aan Dawn
| Productnaam: | Hoge Machts Zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| LEIDENE Lamp: | 12V/12W hoge Lumen |
| Batterij: | Het Lithiumbatterij van 8AH LiFePO4 12.8V |
Zonne de Straatlantaarn200w Hoog Lumen van energiesystemen met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
De Zonnestraatlantaarn van SMD3030 34000lm 200watt met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
De Openlucht Zonnestraatlantaarn van SMD3030 34000lm 200watt met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Openlucht Slanke Aluminium Zonnestraatlantaarn 100 Watts Super Helder met Lithiumbatterij
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |

