Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
Hoge Machtsip65 openlucht waterdichte alle 100W LEIDENE zonnestraatlantaarn
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
IP65 waterdichte Geïntegreerde 300w leidde Zonnestraatlantaarn Openlucht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Energie - besparings10w 20W 50W 60W 90W Geïntegreerde Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
het geïntegreerde SMD-Aluminium 100W leidde Zonnestraatlantaarn
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
De Openlucht Zonnestraatlantaarn van SMD3030 34000lm 200watt met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Energie - Hoge Automatische het Lumen Super Helderheid van de besparings Zonnestraatlantaarn 100W
| Levensduur (uren):: | 50000 |
|---|---|
| Werktijden (uren):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
KCD nieuwe buiten waterdichte 60w 80w 100w 120w geïntegreerde all-in-one led zonnelamp
| Zonnepaneel: | monozonnepaneel |
|---|---|
| Toepassing: | De weg |
| Garantie: | 3 jaar |
IP65 Outdoor High Power All In One Led Solar Street Light Aluminium Duurzame paal IK10 Bescherming met zonnepaneel
| Wattage: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 170LM/W |
| Lichtbron: | SMD-Spaanders |
Decoratieve Geleide Zonne Geïntegreerde Lamp met Pool 50w 100w 150w 200w
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
EMC 100 Watts allen in Één Zonnestraatlantaarn voor Bureauschool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |

