Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ road light led solar street lamp ] bij elkaar passen 208 producten.
De Zonnestraatlantaarn van het Bridgeluxlithium allen in Één Openlucht Zonne LEIDENE van 500w 1000w Straatlantaarn
| Itemtype: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het materiaal van het lamplichaam: | ABS |
De Hoge Machts Zonnestraatlantaarn van de weg verdeelde de Openbare Weg allen in Twee 30w 90w 6000k
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Ip classificatie: | IP65 |
3 de Zonne Geleide Straatlantaarns van de jaargarantie 50W 17000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De Zonnestraatlantaarn van SMD3030 34000lm 200watt met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Batterij van het het Aluminiumlithium van de Kcd de Zonnestraatlantaarn 40w 60w 80w met Zonnelastencontrolemechanisme
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De stadiontuin leidde Zonnelampgelijkstroom LEIDENE Zonnestraatlantaarn Super Helderheid CRI80 100W
| Dekkleur: | Grijs |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| Waterdichte IP Rang: | IP65 |
De openlucht 100 Watts leidden het Zonne Slanke Lichaam van het Straatlantaarnip65 Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Van de de helderheids waterdichte ip65 openluchtweg van KCD hoge slimme het controlemechanisme100w zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 5V/6V |
170lm/w hoog Lumen allen in Één Openlucht Zonnestraat Postlichten Ip65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |

