Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ lithium battery solar street light ] bij elkaar passen 118 producten.
KCD Outdoor Super Brightness Floodlight High Lumen Commercial IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zonne-oplaadbaar
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Naam van het product: | Zonnevloedlicht |
| Laadtijd: | 6-8 uur |
100 Geïntegreerde Lichtentuin van de Watts Zonne Openluchtvloed Sensor Automatische Schemer Till Dawn
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 100W 120W 200W |
| Productnaam: | PC-Lenssmd LEIDEN Zonnevloedlicht |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
de Navulbare Geleide Zonneschemer van 200W Ip65 tot waterdichte super helder van Dawn Floodlight voor tuin
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Het Vouwen Draagbaar Waterdicht 1500LM van USB Navulbaar Vloedlicht voor Openlucht het Kamperen Wandelings144w LEIDEN het Werklicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
Sport van Architecturale 50watt Openlucht LEIDENE Bestand het Water Vloedlichten
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Stralingshoek (°): | 120 |
Van het de Parkeerplaatsgebied van Ce RoHS de Afstandsbediening IP65 50w 1100w 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

