Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 350 producten.
Vriendschappelijke Eco allen in Één van de Zonne LEIDENE Batterij Straatlantaarn Hoge Energie 200w 34000lm LiFePO4
| Efficiency: | 34000lm |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |
Duurzame Openlucht LEIDENE van het Aluminiumlichaam Straatlantaarns voor Rijwegweg 150lm/W AC 82-265V
| Wattage: | 150W |
|---|---|
| Voltage: | AC85-265V 120-277V |
| Machtsfactor: | >0,9 |
110lm/w maak ip65-LEIDENE Straatlantaarn100w 150W 200W hoge macht voor super helder van de tuinweg waterdicht
| Lamplichtstromen (lm): | 16500lm |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk Temperatuur (℃): | -20~+50 |
IP65 allen in Één van het Zonne LEIDENE Lens van PC Straatlantaarn Monocrystalline Zonnepaneel 34000lm
| Werktijden: | 50.000 uur |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline |
| Wattage: | 100W/200W/300W |
120lm/W 24000 Lumen Openlucht LEIDENE Straatlantaarns voor Rijwegweg
| Modelnummer: | RL 200W |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Waterdichte Rang: | IP 65 waterdichte openlucht |
Smart Mains-powered LED straatlicht, Aluminium legering lichaam, IP65 waterdicht, Branded LED-chips, automatisch aan / uit in de nacht, energiezuinig, ideaal voor stedelijke slagaders, industriële parken, campussen
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Energie-efficiënte LED-straatverlichting, 155 lumen/watt, aluminiumlegeringsbody, IP65 waterdicht, merk-LED-chips, automatisch aan/uit gaan's nachts, ideaal voor stedelijke slagaders, snelwegen, commerciële gebieden
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6500K |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Outdoor Verstelbare Zonne-energie LED Straatverlichting Energiebesparing 60W 170lm/w
| Stroom: | 60W/100W/150W/200W |
|---|---|
| LED-chip: | 2835SMD |
| Zonnepaneel: | MONO zonnepaneel |
Ra70 2700k Zonne-energie LED straatverlichting Hitte en vorstbestand voor alle weersomstandigheden
| Toepassing: | LANDSCHAP |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| CCT: | 2700-6500K |
Matrijs Gegoten Aluminiumip65 Waterdichte Straatlantaarn 50W Hoge Lunmen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |

