Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 360 producten.
50w 100w 150w 200w 300w allen in Één integreerde Zonnestraatlantaarn Ip65 Ufo Openlucht met Batterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Zonnestraatlantaarn 100w 150w 200w 300w 500w van de Kcd de Super Helderheid Ip67 met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
LEIDENE van KCD Outdooor allen in Één Zonnestraatlantaarn Hoge Macht 200W
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
IP65 het waterdichte Geïntegreerde Straatlantaarn100w Hoge Lumen leidde Openluchtstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
IP65 de waterdichte Openluchtmacht van het de Straatlantaarn Hoge Lumen van 50W 200w Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
Led licht IP65 waterdicht 2 jaar garantie beste prijs Nice lamp fabriek
| Lamp: | Geleid |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Componenten Levenstijd: | 100.000 uur |
Buiten 170lm/W geleid zonnelamp ip65 luminum Gemakkelijk te installeren Hoog licht Zonne-energie Straatlicht
| Huismateriaal: | Aluminium voor gietgieten |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Wattage: | 100 W |
De geïntegreerde Afstandsbediening van de de Straatlantaarnip67 Waterdichte Bewegingssensor van 200W Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
16000 Lumen Slimme LEIDENE Zonnemachtsstraatlantaarn SMD 90 Watts 200 Watts 500 Watts
| Lichtbron: | Bridgelux LEIDEN s of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - legering van het kwaliteits de gietende aluminium |
| Licht degradatietarief: | 25000h ≤ 20% |
300W IP67 Monokristallijne Zonne-straatverlichting met LED Zonnepaneel voor Buitengebruik
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |

