Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 360 producten.
IP66 waterdichte Slimme Straatlantaarn30w Hoge Helderheid met Bewegingssensor
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn Hoog Lumen Waterdicht met Zonnepaneel
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
300W High Power LED Solar Street Light met LiFePO4 Lithiumbatterij en IP66 waterdicht voor buitengebruik
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
KCD All-in-Two Solar Street Light met IP65 Waterdicht 1000W Power en LiFePO4 Lithiumbatterie voor Buitenverlichting
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
KCD Automatische Dimming 1000W IP66 Slimme Buiten LED Zonne Straatlantaarn Super Heldere Zonne Lamp
| IP-classificatie: | IP66 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
KCD 100W LiFePO4 Lithiumbatterij IP65 Solar Street Light met hoge efficiëntie LED straatlamp
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
IP65 Waterdicht Zonne straatlantaarn met 100w-400w Vermogen en 50000 Uur Levensduur voor Buitengebruik
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 95 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
Het aluminium integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn200w Hoog rendement met Lithiumbatterij
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Lithiumbatterij buiten de Automatische Zonneinstallatie van het Straatlantaarn200w Project
| productnaam: | Buiten geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Het werk Leven (Uur): | 50000 |
Oorsprongsland Zonnelamp met aluminium behuizing
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Zonne Geleide Straatlantaarnlamp |
| Vermogensfactor: | PF>0.9 |

