Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 350 producten.
SMD2835 zonne maken de Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns Slank Lichaam 170lm/W 50000 waterdicht Uren
| Macht souce: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Efficiency: | 170lm/W |
PC-Lens die van de Waterdichte LEIDENE Hoge het Lumen LEIDENE Straatlantaarn120° Stralingshoek Parels uitstralen
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Wattage: | 150W |
Hoge Lumen6000k Zonne LEIDENE Straatlantaarn met de Ingebouwde Schemer van het Batterijenip65 Aluminium aan Dawn
| Gebruik: | Tuin, Straat, Weg, Weg |
|---|---|
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
| Materiaal: | Aluminium |
Zonne-energie LED straatlicht IP65 met 50 000 uur levensduur Warm wit / koel wit DC12V Wand / paal gemonteerd
| Color Temperature: | Warm White/Cool White |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| IP Rating: | IP65 |
High Power Module waterdichte LED-straatverlichting buiten 70Ra 100watt
| Stroom: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED-chip: | 2835LED |
| Ingangsspanning: | AC100-240V |
Lithiumbatterij 100w 150w All in One Solar LED Street Light Control Waterdicht Zonnelamp
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |
2700-6500K van de openlucht LEIDENE de Wegparkeerplaats Straatlantaarns200w Rijweg 30000 Lumen
| Macht: | 200W |
|---|---|
| Inputvoltage: | AC120-277V |
| Materiaal: | Aluminium |
100lm/W 30 W 50 W 200 Openlucht LEIDENE van W Straatlantaarns 50000 Urenlevensduur
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/5700k/6000k/6500k |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| IP Classificatie: | IP 65 WATERPROOFE |
High-Performance Aluminium LED-straatverlichting Duurzaam, energiezuinig en kosteneffectief
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
IK08 allen in Één Geïntegreerde Zonne LEIDENE Straatlantaarn 170lm/w 3 Jaar Garantie
| Macht: | 300W/400W/500W |
|---|---|
| ITEMTYPE: | PROBEER |
| IP Classificatie: | IP65 |

