Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 350 producten.
20 W 30 W 60 LEIDENE van de de Machts Zonnestraatlantaarn van W van de Hoge het Daglichtcontrole Rijweglamp
| Productnaam: | Geïntegreerd LEIDENE Zonnestraatlantaarn Zonne LEIDEN Licht |
|---|---|
| Macht: | 100w/200w/300w/400w |
| Sleutelwoord: | Openlucht LEIDENE van het lamp Hoge Lumen Zonnestraatlantaarn |
Smd 2835 Parels IP65 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 6500K Ra70
| Productnaam: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lichte inrichtingsvorm: | soalr straatlantaarn |
Slimme Openlucht LEIDENE van het Roestbewijs Straatlantaarns 30W 50W 100W 150W
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
OEM ODM 220V 150Watt maken de Openlucht LEIDENE Straatlantaarns draaibare het merkspaanders waterdicht van IP65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Productnaam: | Openlucht Geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Waterdichte Zonne LEIDEN Straatlantaarn100w Aluminium allen in Één LiFePO4-Batterij 170lm/W
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Lichte inrichtingsvorm: | Zonnestraatlantaarn |
ABS Huisvestingsce EMC 100 Watts allen in Één LEIDENE Straatlantaarn voor Parkeerplaatsen
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsabs+pc Lens |
| Batterijtype: | Lifepo4 batterij |
50000h het levens12v 60W Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns
| Toepassing: | Weg |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
30000h Zonnestraatlantaarn van de het levens200w Polycrystalline Hoge Macht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Van de 5050 SMD-LEIDENE Aluminium 150w Ip67 Hoge Machts het Zonnestraatlantaarn
| Productnaam: | waterdichte smd20w 40w 60w zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| zonnepaneel: | 6V zonnepaneel van het enig kristal het hoge energierendement |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |

