Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high quality led street light ] bij elkaar passen 350 producten.
100W zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarnsabs Huisvestingssmd 2835 LEIDENE Spaander 7000lm allen in
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Krachtbron: | Zonnemacht |
| Controlemethode: | Retomecontrole |
Parkeerterrein Buiten LED straatlicht 50W 100W 150W 200W Weg
| Verstelbaar: | 90degree |
|---|---|
| Toepassingen: | weg, buiten |
| Kleurentemperaturen: | 3000-6500K |
EMC 30w 60w SMD3030 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Openlucht LEIDENE van 200W 20000lm 695X235X97mm Straatlantaarns maken draaibare harde shell van IP65 voor fabriek waterdicht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Leidde het de fabrieks hoge lumen waterdichte ip65 van China zonnestraatlantaarn 200w
| Toepassing: | WEG |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Productnaam: | De ZONNEstraatlantaarn 50W 100W van KCD TRS05 |
Geïntegreerde IP65 60 Watts Zonne Geleide Straatlantaarn allen in
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
Monocrystalline Comité 17000lm Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns100w Hoge Helder
| Het werk Leven: | 50.000 Uren |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | -20℃ aan +50℃ |
| Batterij: | de Batterij van 3.2V/48Ah LiFePO |
Hoge Openlucht LEIDENE van de Helderheidsbewegingssensor 30W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zonne Waterdichte LEIDENE van IP65 170lm/W Straatlantaarns 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
IP66 hoge Machts Zonnestraatlantaarn 150 Watts 200 Watts 400 Watts 6000k met Batterij
| Leiden: | Bridgelux chips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 batterij: | 18AH-54AH 12.8V |
| Zonnepaneel: | Hoog rendement Monocrystalline Silicium |

