Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
300W hoge Lumen Geleide Straatlantaarn met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
De super Openlucht Navulbare Geleide Straatlantaarn van de Helderheids Zonnestraatlantaarn 100W
| Productnaam: | 100w geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Punt: | LEIDENE Straatlantaarn |
| Type: | De hoge Geleide Straatlantaarn van Lumenwaterpoof IP65 |
Super Waterdichte Helderheids Slanke Openluchtstraatlantaarn 100W IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
IP65 allen in Één van het Zonne LEIDENE Lens van PC Straatlantaarn Monocrystalline Zonnepaneel 34000lm
| Werktijden: | 50.000 uur |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline |
| Wattage: | 100W/200W/300W |
de Slimme Zonnestraatlantaarn van 30W 50W 100W 150W 200W 10000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
90 Graad 10kv schommelt 25 Watts Waterdichte Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Allen in Één Zonne Geleid Straatlantaarn100w 150w 200w Aluminium Openluchtip65
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
De vierkante van de het Graanbol van KCD 40w 50w Geleide Openluchtstraatlantaarn 220v
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
De openlucht 100 Watts leidden het Zonne Slanke Lichaam van het Straatlantaarnip65 Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |

