Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
100 W 200 W 300 Zonne Aangedreven LEIDENE van W Straatlantaarnssmd2835 LiFePO4 Batterij
| Productnaam: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Wattage: | 100W/200W/300W |
| Lichtbron: | Leiden |
Waterdichte Zonne LEIDEN Straatlantaarn100w Aluminium allen in Één LiFePO4-Batterij 170lm/W
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Lichte inrichtingsvorm: | Zonnestraatlantaarn |
IP66 waterdichte Slimme Straatlantaarn30w Hoge Helderheid met Bewegingssensor
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
De explosiebestendige Openlucht Waterdichte Zonnestraatlantaarn 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 85-265V |
Hoge Macht IP65 allen in Één Zonne Licht 2700K GDT van de Straatbinnenplaats
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
IP65 openluchtabs Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 50w 100w 150w 250w
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte macht: | 200W/300W/400W/500W |
| Productnaam: | ABS Hoge Machts Zonnestraatlantaarn |
2700K hoge Machts LEIDENE Straatlantaarns 50 LEIDENE van W 100 W 150 W Weglamp
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| ITEMTYPE: | LEIDENE straatlantaarn |
| Sleutelwoorden: | openlucht geleide straatlantaarnslamp |
Kerstmis Zonne Aangedreven LEIDENE van 80CRI 240V 200 W Straatlantaarns
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Zonnestraatlantaarn 100w 150w 200w 300w 500w van de Kcd de Super Helderheid Ip67 met Pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
De Zonnestraatlantaarn van het Bridgeluxlithium allen in Één Openlucht Zonne LEIDENE van 500w 1000w Straatlantaarn
| Itemtype: | Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het materiaal van het lamplichaam: | ABS |

