Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
300w openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van Ip65 met Tijdopnemer 2835 Smd-Spaanders
| Productnaam: | led zonne-schijnwerper |
|---|---|
| Punt: | zonneschijnwerper |
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium |
120lm/W 24000 Lumen Openlucht LEIDENE Straatlantaarns voor Rijwegweg
| Modelnummer: | RL 200W |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Waterdichte Rang: | IP 65 waterdichte openlucht |
Tuin Buiten LED Straatlicht Waterdicht IP65 Hoog vermogen Hoog licht 150W Straatpoellamp
| Naam van het product: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Type: | Verlichting van de weg LED straatlamp |
Groothandel Aluminium Housing All in One Solar Powered Street Lamp Buiten 200W 300W 400W 500W Tuinlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
| Toepassing: | Buiten, tuin, weg, enz. |
Geïntegreerde LEIDENE Straatlantaarnsip65 Waterdichte Antieke Straatlantaarn 30000 Beroepsleven
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Aluminium Waterdichte Zonne LEIDEN Straatlantaarn Hoge Lumen Gescheiden Comité Straatlantaarn 100W
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Het werk Temperatuur (℃):: | -20~+50 |
| IP classificatie:: | IP65 |
IP66 de waterdichte Anticorrosieve Geleide Hoge Helderheid van de 100 Wattsstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Geïntegreerde LEIDENE Straatlantaarns Waterdichte het Landschapsverlichting van de 50 Wattstuin
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Geleide Waterdichte Straatlantaarn 50W IP65 van de aluminium de Openluchttuin Landschap
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
Van het Openlucht LEIDENE van IP66 3000K 100 W Huisvesting Straatlantaarn de Klassieke Decoratieve Aluminium
| Kleur van huisvesting: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal van huisvesting: | Gietend Aluminium |
| HOOFDbestuurder: | CE, MEANWELL |

