Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
De super Batterij van het de Lichten150w Lithium van het Helderheids Hoge Lumen Zonne
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 220V |
IP65 openluchtlandschaps Zonnestraatlantaarn 100W 170lm/w
| Ip classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |
IP65 het waterdichte Geïntegreerde Straatlantaarn100w Hoge Lumen leidde Openluchtstraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
2700K van de zonne integreerde de Aangedreven LEIDENE Controle Straatlantaarns Autointensiteit 100 W 150 W 200 W
| Macht: | 100w/150/200w |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| Lamp Lichtgevende Efficiency (lm/w): | 170 |
6000k 100w 200w 300w 500w allen in Één Zonne Waterdicht Straatlantaarn Hoog Lumen IP66
| Productnaam: | De bewegingssensor van IP65 30w 60w 90w allen in één zonne geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Zonnepaneel: | Monocrystalline Silicium 6V |
| Toepassingen: | tuin, straat, yard, wegverlichting, enz. |
Slim allen in Één LEIDENE Modulaire Straatlantaarnip67 PWM Dimmable 50w 75w 100w Openluchtlamp
| Installatiehoogte: | 911M |
|---|---|
| THD: | <15> |
| GDT: | 6500/4000/3000K (+/-10%) |
Integreerde allen in Één Zonnestraatlantaarn Hoog Lumen Waterdicht met Zonnepaneel
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
17000lm allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn Hoge Helderheid 120w 250w 300w
| Productnaam: | Allen in één zonne LEIDENE Straatlantaarn |
|---|---|
| Gebruik: | De Tuinvierkant van de straatweg |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
Aluminiumip65 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns Modulaire SMD Slimme AC 120w 150w 500w
| Voeding: | AC |
|---|---|
| Type: | De hoge Geleide Straatlantaarn van Lumenwaterpoof IP65 |
| Gebruik: | De Tuinvierkant van de straatweg |
IP66 van de openlucht LEIDENE Commercieel Slim de Controlesysteem Straatlantaarns Hoogste Post Stevig Kabel voor Parkwinkel
| Macht: | 30W/60W/80W/100W120W/150W/180W/200W |
|---|---|
| Punt: | LEIDENE Straatlantaarn |
| Type: | De hoge Geleide Straatlantaarn van Lumenwaterpoof IP65 |

