Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
Smd 2835 Parels IP65 allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 6500K Ra70
| Productnaam: | Alles in één straatlantaarn op zonne-energie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lichte inrichtingsvorm: | soalr straatlantaarn |
KCD Automatic Retrofit Smart High Quality AC Energy Outdoor Garden 220v 40w 65w 80w 90w 150w 200w COB LED straatlicht
| Toepassing: | LEIDENE straatlantaarn |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP65 |
| levensduur: | >50000h |
Allen in Één Zonne Openlucht LEIDENE van het Straatlantaarn Hoge Lumen 50W Straatlantaarn
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Het werk Temperatuur (℃):: | -20~+50 |
| IP Classificatie:: | IP65 |
IP65 waterdichte Zonne de Straatlantaarn Super Helder van 100Watt
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
60w inductie Zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarns 6000 Lumen met Comité
| Productnaam: | De hoge macht integreerde zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| macht: | 100w |
Hoge Openlucht LEIDENE van de Helderheidsbewegingssensor 30W Straatlantaarns
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
De tuin leidde de Zonne Aangedreven Batterij 100W 200W 300W van de Vloed Lichte IP66 Afstandsbediening
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Productnaam: | Zonnevloedlicht |
| Het laden tijd: | 6-8 uren |
Matrijs Gegoten Aluminiumstraatlantaarn 50W Openlucht met Afstandsbediening
| Naam: | Modulaire LEIDENE van SMD Straatlantaarn |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
| Toepassing: | LANDSCHAP, Stedelijke Weg |
Industriële aluminium zonne-LED-straatverlichting 60w 100w 500w met paal
| productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| Materiaal: | Aluminium |
3000k de LEIDENE Hoge Machts Zonnestraatlantaarn Photovoltaic Pool zette 30watt 60watt 100watt op
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 Wateproof |
| Productnaam: | Allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn |

