Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 271 producten.
Allen in Één van de Zonne Aangedreven LEIDENE ABS Straatlantaarnsip65 Groene Energie Radarsensor 200 W 300 W 400 W
| Lichtbron: | geleid |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
| Itemtype: | Zonnestraatlantaarns |
Zonne Waterdichte LEIDENE van IP65 170lm/W Straatlantaarns 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
Hoge Lumen Openlucht Waterdichte Ip67 Geleide 12v 150w Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | AC220-240V |
200w allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 14000 van de Radarlumen Inductie met Batterij EMC
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | SMD5730 |
| Productnaam: | allen in één openlucht Geleide zonnestraatlantaarn |
120lm/w maak van het LEIDENE de Huisvesting Straatlantaarn50watt 100watt 150watt Aluminium waterdicht
| Itemtype: | Straatlantaarns |
|---|---|
| Toepassing: | WEG, Rijweg, openlucht, tuin |
| Sleutelwoord: | optische lens openlucht20w/30w/50w/100w geleide straatlantaarn |
Van het de prijsaluminium van China whosale de huisvestings lanscape openlucht geleide zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 6V |
| Lamp Lichtgevende Effiency (lm/w): | 170 |
30000h de snelweg 2700K maakt Geleide Straatlantaarn waterdicht
| Productnaam: | 200w geleide Straatlantaarn |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Materiaal: | Aluminium |
De Zonnestraatlantaarn van SMD3030 34000lm 200watt met Lithiumbatterij
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Agi32 lay-out, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
Geïntegreerde Uiterst dunne Zonne LEIDENE Straatlantaarn Brigelux Smd 300W
| Macht: | 300w |
|---|---|
| zonnepaneel: | 5V/30W Monocrystalline silicium |
| Lichtbron: | Leiden |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |

