Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
De Geleide Vloed Lichte Ip66 van de tennisbaansport Verlichting voor Park
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Het werk leven (uur): | 50000 |
| Het Materiaal van het lamplichaam: | Aluminium |
KCD 100W afstandsbediening zonne-afstandslicht met 6500K High Lumens LED voor weg- en snelwegverlichting
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
170lm/W mono Zonne Openluchtvloedlichten 50w 100w 200w 300w gelijkstroom 6V
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Dekkleur: | Zwart |
| Macht: | 50W/100W/200W/300W |
Koele Witte 60W 100W 150W 200W leidde Zonnepool-Lichten
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Aluminium200w 300W IP66 SMD Openluchtpool Road Licht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Openlucht Geleide Zonnestraatlantaarnafstandsbediening met Batterij IP65 50w 1100w 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
200W Zonne-energie Mensenlichaam Inductie Hoge helderheid Verlichting Duurzaamheid en bescherming LED zonne-straatlicht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Tipe van de post: | zonnestraatlantaarns |
| Werktijd ((Uur): | 50000 |
Hoge Lumenes Ip66 80lm/W Openlucht Geleide de Vloedlichten van ROHS
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
100 Geïntegreerde Lichtentuin van de Watts Zonne Openluchtvloed Sensor Automatische Schemer Till Dawn
| Licht Type: | Zonneleiden |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 100W 120W 200W |
| Productnaam: | PC-Lenssmd LEIDEN Zonnevloedlicht |

