Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
SMD2835 parels100w IP65 van Openlucht LEIDENE Hoge het Lumen Super Helder Vloedlichten
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Producttype: | Openlucht LEIDEN Vloedlicht |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
Aluminum Housing IP65 Waterproof 100 Watt Solar Led Flood Light
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Gegote aluminium buiten waterdicht 100w zonne-LED overstromingslicht
| Type: | Buiten led-schijnwerper |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminium+gehard glas |
Zonne Openlucht de Vloedlichten van 170lm/W Pf0.9 100w
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Stralingshoek (°): | 90 |
Van het 60 LEIDENE van W 100 W 200 W het Zonne Openlucht Warme Wit Vloed Lichte Veiligheid Aangedreven Commerciële Landschap
| Productnaam: | zonnevloedlicht |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Van de lage Profiel Woon LEIDENE de Kleur die van de Lichtendimmable Buitenkantvloed 50 Watts veranderen 100 Watts
| Van de LEIDENE de Macht Vloedverlichting: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| HOOFDbestuurder: | De geleide bestuurder 0-10v leidde verduisterende bestuurdersdali dimming geleide bestuurder |
| Inputvoltage: | AC85-265V, 50/60HZ |
Zwart Lichaam 17000 Lichten 50w 100w 200w 300w IP65 van de Lumen Openlucht Zonnevloed
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvins: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garantie: | 3 jaar |
KCD Outdoor Super Brightness Floodlight High Lumen Commercial IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zonne-oplaadbaar
| Lichttype: | zonneleiden |
|---|---|
| Naam van het product: | Zonnevloedlicht |
| Laadtijd: | 6-8 uur |
Maken de Zonne Openlucht de Vloedlichten van de Bridgeluxspaander 6500k 30w met van Schakelaar IP65 openluchttuinlichten waterdicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 170 |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 5V |
30W 50W 100W 200W 300W Buitengeweld Flood Light Waterdicht Reflector Projector Led Flood Lamp Voor Stadion
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6000K |

