Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 278 producten.
TR-ES03 500W geïntegreerd zonlicht voor tuin, straat, plein en openbare ruimtes
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleur temperatuur: | 2700-6500K |
Super Heldere Zonne Aangedreven de Vloedlichten van 200Watt IP65
| IP classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Openlucht Zonne Aangedreven de Vloedlichten van 200Watt 170lm/W
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
RGB Zonne Aangedreven Grond van de Vloedlichten Geleide 30w 60w 200w Sport
| Qty leiden: | 36led |
|---|---|
| Werktijden: | 10-12 uren (kleuren veranderende wijze) 8-10 Uren (vast één kleur mde) |
| Type: | Multifunctioneel Zonnedecoratielicht |
De warme Witte Zonne Aangedreven Vloed steekt Commerciële 50 W 100 W 200 W aan
| Productnaam: | Licht van de motie het zonnevloed |
|---|---|
| Licht Type: | Zonne, Energie - besparing, muurlicht, leiden |
| Beveiligingsniveau: | IP65 |
Waterdicht Explosiebestendige Buiten 60w 100w 150w 200w Hoogwaardige Aluminium Lifepo4 Batterij 6500k Zonne-Straatlicht
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Hoge lumen lange werktijd Buiten 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Battery
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |
Bewegingssensor All In One Zonne-LED straatlicht 50W 100W 200W IP65 Waterdicht Landschap Lamp
| Zonnepaneel: | 60W*18V mono-type |
|---|---|
| Batterij: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Werktijd: | 10-15 uur/dag, 5-7 regenachtige dagen |
110lm/w maak ip65-LEIDENE Straatlantaarn100w 150W 200W hoge macht voor super helder van de tuinweg waterdicht
| Lamplichtstromen (lm): | 16500lm |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk Temperatuur (℃): | -20~+50 |
Maak de Geleide Zonne van het de Matrijzenafgietsel van het Straatlantaarn100w 140w Openlucht Hoge Lumen Maïskolf Gelijkstroom 5kg van Smd waterdicht
| Lamplichtstromen (lm): | 10000 |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Het werk temperatuur (℃): | -20-50 |

