Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
KCD Die Casting Aluminium IP65 Waterdicht 50w 100w 200w 300w Outdoor Garden Solar LED Rechargeable Flood Light
| Toepassing: | Straat, weg, snelweg |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 Graad |
| Tijd van ontslag: | 6-8 uur |
Multifunctionele 200watt-LEIDENE Zonnevloed Lichte IP65 met Afstandsbediening
| Productnaam: | LEIDEN Zonnetuinlicht |
|---|---|
| Toepassing: | LANDSCHAP, Tuin Vierkant Park, openlucht |
| Type: | Het multifunctionele Licht van de Decoratie Zonnevloed |
30X30X15cm 90lm/W 6500K 200w LEIDENE Hoge Baailichten
| Inputvoltage (V): | 85-265V |
|---|---|
| Lamplichtstromen (lm): | 8000 |
| Cri (ra>): | 80 |
60watt hoog - de kwaliteit en de Tribune Alleen Pool integreerden Tuin ip66 allen in Één Zonnestraatlantaarn
| Steundimmer: | ja |
|---|---|
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
| Lichtbron: | Leiden |
IP65 van de waterdichte Openlucht Slimme LEIDENE Zonne Aangedreven de Lichten60w Energie Motievloed - besparing
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
IP65 waterdichte geleide openluchtvloedlichten 20W 30W 50W 100W 150W 200W
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
de Zonne Aangedreven Geleide Vloed Lichte 2700~6500K van 100W 200W SMD2835
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
SMD-Aluminium leidde Openluchtveiligheidsschijnwerper IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
De openluchtboomverlichting leidde Vloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Wall Football Pitch Warm Wit 200w LED Flood Light 5054 SMD AC 600w 800w
| Kracht: | 200w 300w 400w 500w 600w 700w 800w 900w 1000w |
|---|---|
| Invoer ((Frequentie): | AC 85-265V ((50/60Hz) |
| Doeltreffendheid: | 90lm/W |

