Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 278 producten.
KCD led zonne-stralingslamp compleet stel zonne-stralingslamp externe liFePo4 lithiumbatterie onder zonnepaneel
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
KCD led zonne-stralingslamp compleet stel zonne-stralingslamp externe liFePo4 lithiumbatterie onder zonnepaneel
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Lithiumbatterij 100w 150w All in One Solar LED Street Light Control Waterdicht Zonnelamp
| Zonnepaneel: | 18V80W zonnepaneel ((mono-kristallijn silicium) |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | lithiumbatterie 12,8V 30AH |
| Specifieke functie: | Automatische stofveger en sneeuwreiniger |
25watt 40watt 60watt 100watt schijnwerpers op zonne-energie Geïntegreerde buitenschijnwerper
| productnaam: | Zonne de vloedlicht van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminium profiel |
| Oplaadtijd: | 6-8 uur |
Duurzame Openlucht LEIDENE van het Aluminiumlichaam Straatlantaarns voor Rijwegweg 150lm/W AC 82-265V
| Wattage: | 150W |
|---|---|
| Voltage: | AC85-265V 120-277V |
| Machtsfactor: | >0,9 |
KCD All-in-Two Solar Street Light met IP65 Waterdicht 1000W Power en LiFePO4 Lithiumbatterie voor Buitenverlichting
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
Smart Mains-powered LED straatlicht, Aluminium legering lichaam, IP65 waterdicht, Branded LED-chips, automatisch aan / uit in de nacht, energiezuinig, ideaal voor stedelijke slagaders, industriële parken, campussen
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
Ra70 2700k Zonne-energie LED straatverlichting Hitte en vorstbestand voor alle weersomstandigheden
| Toepassing: | LANDSCHAP |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| CCT: | 2700-6500K |
Aluminium200w 300W IP66 SMD breekt het Openluchtpool Road Lichte Brede waaier blootstellingsmerk hoge macht af
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
Het aluminium scheidde Zonne Aangedreven Openluchtstraatlantaarn Geleide Straatlantaarn gelijkstroom 300W 400W IP66
| Productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| GDT (Kleurentemperatuur): | 3000K-6500K |
| Materiaal van Huisvesting: | Aluminiumlegering |

