Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
Groothandel Aluminium Housing All in One Zonne-energie Street Lamp Buiten Tuin Licht
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
IP65 openlucht Zonne LEIDEN Vloed Licht Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Hoog Licht 6500k GDT van de Lumen Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
IP65 openlucht LEIDEN van 50W 100W 150W 200W Zonnevloed Licht KCD Gegoten Aluminium
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (v): | AC220-240V |
Koel Wit Cri85-Aluminium Licht van de 200 Watts het Zonnevloed
| IP Classificatie: | IP 65 maakt waterdicht |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE Lichtbron: | Bridgelux |
IP65 het openlucht Waterdichte SMD-Licht van de Aluminium20w 30w 50w 100w 150w 200w Geleide Vloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
Waterdichte IP66 integreerde Zonne de Sensor Lichte hoge macht van 20W voor heldere de fabriek van de tuinweg
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
100w hoog Aangedreven LEIDENE Zonnevloedlichten met Bewegingssensor Openluchtschemer aan Dawn
| LEIDENE Macht: | 100W/200W/300W |
|---|---|
| LEIDENE Lichtstromen: | 170LM/W |
| GDT: | 3000K-6000K |
Explosion Proof 100W 300W Led Solar Flood Light For Gym
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Bridgelux |

