Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
Ip65 Commerciële Hoge Machts Zonnestraatlantaarn 100watt met Auto het Lithiumbatterij van de Intensiteitscontrole
| Itemtype: | Zonne LEIDEN Weglicht |
|---|---|
| Macht: | 100w/150/200w |
| Het materiaal van het lamplichaam: | aluminium |
KCD 5000 Lumen Aluminium Explosiebestendige Decoratieve Industriële OEM 150 Watt Elektrische Power Garden Rustieke LED straatlicht
| Het verduisteren functie: | niet-verplichte |
|---|---|
| Lamp Lichtrendement: | 110LM/W |
| Kleurindex: | > 80Ra |
Hoog Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonne de Vloedlicht van de Lumen Hoge Macht
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered glas |
Aluminiumabs 150lm/w Ra85 Zonne Aangedreven Vloedlichten
| Ip classificatie: | IP 65 maakt waterdicht |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Cri (ra>): | 85 |
100W zonne Aangedreven LEIDENE Straatlantaarnsabs Huisvestingssmd 2835 LEIDENE Spaander 7000lm allen in
| Wattage: | 100W |
|---|---|
| Krachtbron: | Zonnemacht |
| Controlemethode: | Retomecontrole |
Waterdichte 30W 172*201*41mm Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Bridgelux |
Outdoor Verstelbare Zonne-energie LED Straatverlichting Energiebesparing 60W 170lm/w
| Stroom: | 60W/100W/150W/200W |
|---|---|
| LED-chip: | 2835SMD |
| Zonnepaneel: | MONO zonnepaneel |
High Power Module waterdichte LED-straatverlichting buiten 70Ra 100watt
| Stroom: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED-chip: | 2835LED |
| Ingangsspanning: | AC100-240V |
Openlucht allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn 300W 51000 Lumen CRI80
| Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Gebruik: | pakhuis, garage, fabriek, workshop, gymnastiek, enz. |
300W High Power LED Solar Street Light met LiFePO4 Lithiumbatterij en IP66 waterdicht voor buitengebruik
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |

