Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 277 producten.
Aluminium Openlucht LEIDENE Straatlantaarn
| Wattage: | 300W |
|---|---|
| Battery: | Lithium iron 20000 3.2V |
| Solar panel: | 6V 18W |
SMD 3030 Openlucht LEIDENE Straatlantaarns 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v voor Openbare ruimte
| Voltage: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Boonhoek: | 60*140° |
100-130lm/W openlucht LEIDENE Straatlantaarns150w 200w 6000k LEIDENE Weglamp
| Lichtbron: | Geleide spaander |
|---|---|
| Nr van LEDS: | SMD 2835 |
| Leven: | 50.000 uren |
Grote Graad Openlucht LEIDENE Straatlantaarn 30Watt 50Watt 100Watt 150Watt SMD 3030
| Energievoorziening: | Wisselstroom elektrisch |
|---|---|
| Macht: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Huisvestingsmateriaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
Hoge helderheid alles-in-één zonne-LED-straatverlichting Slim verlichtingssysteem 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170LM/W |
|---|---|
| Kleur Tempreture: | 6000K ~6500K (het kan worden aangepast) |
| LiFePO4-batterij: | 72AH 12.8V |
De elektrische Straatlantaarn van de Tegenhanger Uiterst dunne Geleide Module voor Vierkante Tuin150watt Hoge macht
| Productnaam: | 150w geleide straatlantaarn |
|---|---|
| Punt: | LEIDENE straatlantaarn |
| Type: | De hoge Geleide Straatlantaarn van Lumenwaterpoof IP65 |
Mini Motif Halogen Intelligent Solar Aangedreven Geleide Straatlantaarn 40 Watts 170lm/W
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 5V/6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
100lm/W 30 W 50 W 200 Openlucht LEIDENE van W Straatlantaarns 50000 Urenlevensduur
| Kleurentemperatuur: | 2700k/3000k/4000k/5000k/5700k/6000k/6500k |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| IP Classificatie: | IP 65 WATERPROOFE |
Aluminium Geïntegreerde alles-in-één LED-straatverlichting op zonne-energie Bewegingssensor Ingebouwde batterij 300 Watt
| LED: | 60WBridgelux chips3030 (het Levenstijd 100000hours) |
|---|---|
| Bewegingssensor: | Ja |
| Afstandsbediening: | Ja |
KCD 100W LiFePO4 Lithiumbatterij IP65 Solar Street Light met hoge efficiëntie LED straatlamp
| IP-classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |

