Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ high power street light 200w ] bij elkaar passen 278 producten.
Industriële aluminium zonne-LED-straatverlichting 60w 100w 500w met paal
| productnaam: | 100W zonnestraatlantaarn |
|---|---|
| Type: | Energie - besparings Openlucht Geleide Straatlantaarn |
| Materiaal: | Aluminium |
3000k de LEIDENE Hoge Machts Zonnestraatlantaarn Photovoltaic Pool zette 30watt 60watt 100watt op
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 Wateproof |
| Productnaam: | Allen in Één Zonne Geleide Straatlantaarn |
Buiten Led Solar Powered Flood Light 10W 20W 40W 200w 500w Met afstandsbediening
| Toepassing: | Straat, weg, snelweg |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 Graad |
| Tijd voor de ontlading: | 6-8 uur |
SMD 3030 de Hoge Machts Zonnestraatlantaarn van 100w 12V 10kg
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
de Hoge Machts Zonnestraatlantaarn van 60W 90W 250W 15000lm
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
15000lm hoge Machts Zonnestraatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
100W IP67 170lm/W 10kg integreerde de Zonne openluchtschemer van Straatlantaarn zonnestraatlantaarns om te dagen
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 12V |
Hoge Machts Slanke 7500lm 50w Zonne Geleide Straatlantaarn
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 12V |
50000h het leven 50 de Watts LEIDENE van SMD 486.5X151.2X88mm Straatlantaarn waterdichte IP65 hoge macht
| Toepassing: | WEG, Weg, openlucht, binnenplaats, Tuin |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
EMC 100 Watts allen in Één Zonnestraatlantaarn voor Bureauschool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | 6V |

