Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
50W het hoge Lumen LEIDENE Werk Lichte 360° die het Vouwbare Intrekbare USB-Laden roteren
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Navulbare 144W 20000 Lumen Tribune360° die LEIDEN het Werklicht met Klem waterdichte IP65 roteren
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
LED 400W AC220V reflector schijnwerper IP65 waterdichte buitenverlichting tuin vierkante schijnwerper
| Verlicht hoek: | 120 |
|---|---|
| Materiaal lamphuis: | Aluminium |
| Transport pakket: | Door Overzees/de Lucht/druk uit |
Hoge Waterdichte het Lumen50w Openluchtschijnwerper IP65 van het aluminiumlichaam
| Productnaam: | LED schijnwerper |
|---|---|
| Garantie (Jaar): | van 3 jaar |
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
Het slimme Lichte 50W Hoge Lumen van de Sensorsmd2835 Openluchtvloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminium |
CRI80 6500K 50 van de Vloedlichten van W Zonne Openlucht Grijs ABS LiFePO4 Hoog rendement
| Wattage: | 50W |
|---|---|
| Lichte vorm: | Zonne openluchtvloedlichten |
| Controlemethode: | Lichte Control&Remote-Controle |
De waterdichte Zonnevloed Lichte 20W 30W 50W 100W 150W 200W van IP65
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
EK02 slanke 30W 240V Geleide Blet Marine Flood Light Super Brightness
| Type: | Energie - Licht van de besparings het Openlucht Geleide Vloed |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | Hoge Machts LEIDENE spaander |
| Eigenschap: | Hoge Helderheid |
Hoge Lumenip65 Waterdichte Openlucht Geleide Schijnwerper SMD 50W
| Type: | Energie - Licht van de besparings het Openlucht Geleide Vloed |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | Hoge Machts LEIDENE spaander |
| Eigenschap: | Hoge Helderheid |
100 W 150 W 200 W 300 W SMD Buiten Led Floodlight Lamp Projector 6000K IP65
| Naam van het product: | waterdicht ip65 outdoor smd zonne-energie led overstromingslicht prijs |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur ((°C): | - 20 - 50 |

