Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Goede Hitte die Openlucht LEIDENE Vloedlichten 110lm/W Ac 85-265v 120-277v CRI 80 dalen
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | gietend aluminium |
| Beschermingsclassificatie: | Waterdichte IP 65 |
Openluchtsportenstadion Geleide Vloed Lichte 300W met Modulebewegingssensor
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| MACHT: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
| Cri (ra>): | 80 |
Het Stadion LEIDENE van Commerical Openluchtdimmable Vloed Lichte Ip65 Rgb ultra Heldere Geleide Parels
| het toestaan van Voltage: | AC 85-265V, 100-277V |
|---|---|
| Shell Material: | het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Beroepsleven: | meer dan 50.000 uren |
SMD 2835 van Openlucht LEIDENE van de de Schijnwerperinrichting Vloedlichten de Elektronische Parels van Bightness AC Ingevoerde Hoge
| Macht: | 200w |
|---|---|
| Grootte (mm): | 282*372*41 |
| Huisvestingsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
EMC SMD 5050 Openlucht LEIDENE Vloedlichten 2700K voor Tuinen Front Porch Factories
| HOOFDchips type: | SMD2835/5050 |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaal: | Gegoten aluminium behuizing + lens van gehard glas |
Hoog Helderheids200w LEIDEN Vloedlicht voor Hoge de Helderheidsip65 Waterdichte ABS 2000K 24V 100W 120W 160 van Volleyballcourtkcd
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
Zonne Waterdichte LEIDENE van IP65 170lm/W Straatlantaarns 50w 200w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | rvice: Verlichting en schakelschemaontwerp, autocad lay-out, Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 6V |
IP65 waterdicht zonnebloedlicht - hoog licht, lichtgewicht ontwerp met premium merk LED-chips
| Wattage: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| CCT: | 6500K. |
| Garantie: | 3 jaar |
KCD 30w 50w 100w 200w 300w 600w Helderste lens Slim Duisternis tot dageraad Buiten IP65 Tuin Zonne-energie RGB LED Flood Light
| Energie-type: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huismateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Zwart |
KCD Factory Supply 35000 Lumen 150w 300w Floodlight High Lumens High Power Stadion IP66 200w Indoor LED Floodlight
| productnaam: | IK02-2 |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |

