Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
van de het Aluminiumhuisvesting van 500Watt IP66 van het het Metaalhalogenide Zonne de Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| Geleide lichtbron: | Leiden |
KCD Die Casting Aluminium IP65 Waterdicht 50w 100w 200w 300w Outdoor Garden Solar LED Rechargeable Flood Light
| Toepassing: | Straat, weg, snelweg |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 Graad |
| Tijd van ontslag: | 6-8 uur |
Slanke openlucht waterdichte ip65 100watt 200watt 300watt 400watt 500watt leidde schemer tot lamp van de dageraad de zonnevloed
| Materiaal: | gegoten aluminium |
|---|---|
| Macht: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| Itemtype: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
de Energie van 20W 150W 200W IP66 - gemakkelijke Lichten waterdichte IP65 van de besparings installeren de Zonne Aangedreven Vloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
LEIDENE van SMD 2835 Zonne Aangedreven Vloedlichten 100 de Hoge Machts Waterdichte Lange Levensduur van W
| Lichte meer serier: | TK09 het licht van de ZONNEmachtsvloed |
|---|---|
| Macht: | 100W |
| Lichaamsmateriaal: | Hoog - kwaliteitsabs |
Het aluminium Waterdichte Ip65 100w leidde Zonne Aangedreven Vloedlichten
| IP Classificatie: | IP65 |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 90*130 |
| LEIDENE lichtbron: | Leiden |
400w gelijkwaardige bewegingssensor Led zonne-licht IP65 waterdicht
| Dienst verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lankachtige werkzaamheid (LM/W): | 80 |
| Ingangsspanning (v): | AC220-240V |
Van het antiexplosie Draagbare LEIDENE de Lastentijd het Werk Lichte 20000 Lumen 50watt 4hours
| Toepassing: | PAKHUIS, Tuin, WEG, het Kamperen, draagbaar het werkgebruik |
|---|---|
| Materiaal: | Hoog - legering van het kwaliteits de gietende aluminium |
| Itemtype: | explosiebestendige draagbare het werklamp |
Het Vouwen Draagbaar Waterdicht 1500LM van USB Navulbaar Vloedlicht voor Openlucht het Kamperen Wandelings144w LEIDEN het Werklicht
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Waterdichte Ip65 50w leidde Zonnevloed Lichte Openlucht 8500 Lumen
| Energietype: | Zonnemacht |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Aluminium |
| Het schillen van Kleur: | Grijs |

