Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Van het aluminiumlichaam Lichte 200W Hoge Lumen van de de Veiligheids het Waterdichte Vloed
| Lichtbron: | epistar/bridgelux spaander/bridgelux |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Van de de Veiligheids Waterdichte Vloed Lichte 300W van de aluminiumhuisvesting van het het Lumenlandschap Hoge de Tuinverlichting
| Lichtbron: | epistar/bridgelux spaander/bridgelux |
|---|---|
| Ip classificatie: | IP65 |
| Cri (ra>): | 80 |
Hoog Licht 6500k GDT van de Lumen Openlucht Waterdicht 100W 200W 300W Zonnevloed
| Type: | Openlucht geleid vloedlicht |
|---|---|
| LEIDENE Spaander: | SMD2835 |
| Materiaal: | Aluminum+Tempered Glas |
DC 12V 24V 220V 110V Waterdicht IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Draagbare Led Floodlight Buiten Flood Light
| productnaam: | IK03-E2 |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| THD: | < 12% |
SMD IP65 Waterdicht High Lumen Outdoor Garden Stadion Sport Smart Ultra Slim 20w 30w 50w 100w 200w Flood Light
| productnaam: | IK03-E2 |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| THD: | < 12% |
CE Garden IP65 Outdoor Waterproof 50W Solar Flood Light
| Itemtype: | Zonne Aangedreven Vloedlicht |
|---|---|
| Toepassing: | LANDSCHAP |
| Macht: | 20W 30W 50W 100W 150W 200W |
Groothandel Prijs Projector Lamp Buitenlang bereik 500w Zonne-Leicht voor tuinhuisgebruik waterdicht
| Schelpmateriaal: | hoog - de huisvesting van het kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| Wattage: | 500 W |
Sportveld Zwaarwaar Aluminium Flood Light 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitsaluminium |
|---|---|
| Dekkleur: | grijs |
| Inlaatspanning: | AC 85-265V |
IP65 openlucht Draadloos Draagbaar Vloedlicht Geladen door USB
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Verlichting en schakelschemaontwerp |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |
| Cri (ra>): | 80 |
Het openlucht Waterdichte Ip67 Geleide Licht van de het Zonnepaneelvloed van 4500lm 150w
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | AC220-240V |

