Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
De aangemaakte LEIDENE van de Glaslens 80-90lm/W 200W Vloed steekt Hoge Lumen Regelbare 180 Graad aan
| Wattage: | 200w |
|---|---|
| Lichtgevende Efficiency: | 80-90lm/w |
| Lumenluf: | 16000-18000lm |
Ip65 steekt de Openlucht LEIDENE Vloed 100 Watts10000lm Warme Witte Schijnwerper Ik07 aan
| Verpakking Details: | Kleurenvak/Neutrale verpakking/kartondoos |
|---|---|
| Levertijd: | 45 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
High Power Module waterdichte LED-straatverlichting buiten 70Ra 100watt
| Stroom: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED-chip: | 2835LED |
| Ingangsspanning: | AC100-240V |
Hoge helderheids bridgelux smd openluchtip66 200w zonnestraatlantaarn met pool
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Inputvoltage (V): | 6V |
Aanpasbare kleurtemperatuur Buiten LED Flood Lights 3CCT 3000K 4000K 6500K IP65 waterdicht grijs materiaal voor buitenverlichting
| Productnaam: | EK05-ES |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
IP65 de waterdichte Lichte 400W Navulbare Hoge Output van de Hoge Machtsvloed
| De dienst van verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid (lm/w): | 80 |
| Inputvoltage (V): | AC85-265V |
het Aluminium Openlucht LEIDENE van 100w 150w Straatlantaarns Modulaire SMD Modern Smart met Pool
| Productnaam: | Van het de Leveranciers60w Aluminium van China van het de Matrijzenafgietsel de Geleide Straatlantaa |
|---|---|
| Geleide lichtbron: | LUMILEDS 3030 geleide 5050 |
| Materiaal: | Aluminiumhuisvesting |
30W 50W 100W 200W 300W Buitengeweld Flood Light Waterdicht Reflector Projector Led Flood Lamp Voor Stadion
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6000K |
van de de Bewegingssensor de Openluchtvloed van 150W 400W Ip65 Gloeilampen voor Basketbalhof
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Toepassing: | Tuin, LANDSCHAP, Vierkante, Openluchtverlichting |
Van de de Bouwvloed van 20W 30W 50W 100W de Lichte groothandelsprijs over lange afstand allen in één leidde vloedlicht
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 waterdicht |
| Kleur: | Zilver |

