Alle producten
-
zonne aangedreven geleide straatlantaarns
-
Allen in Één Zonne LEIDENE Straatlantaarn
-
Hoge Machts Zonnestraatlantaarn
-
Zonne Aangedreven Vloedlichten
-
Zonne Openluchtvloedlichten
-
maak geleide straatlantaarn waterdicht
-
Openlucht LEIDENE Straatlantaarns
-
openlucht geleide vloedlichten
-
200W LEIDEN Vloedlicht
-
Industriële LEIDEN Hoog Baailicht
-
200w geleide Hoge Baailichten
-
Draagbare LEIDEN het Werklicht
-
Nailton Alves SilvaVerbazende producten van KCD, plaatste ik een bulkorder van de zonnevloedlichten aan hen en ik kreeg zeer goede verkoop en het positief koppelt op dat product terug. Zij zijn zeer professioneel op de openluchtlighitngproducten, maakten zij de producten volgens mijn vereisten en concentreren zich op de details. KCD is de betrouwbaarste leverancier die ik ooit heb gehad schijnen. -
Eng. Ahmed ElmorHet was een zeer goede ervaring werkend met KCD.I kocht een bulkorder van de zonnestraatlantaarns en is tevredengesteld met het is kwaliteit. het product is aangezien zij het, mijn cliënten zeer als dit product adverteren. Ik adviseer daarom om het even wie wie zonnestraatlantaarn wil hebben om producten van KCD te krijgen aangezien u niet zult teleurgesteld worden.
zoekwoorden [ 50w waterproof led flood lights ] bij elkaar passen 295 producten.
Hoge helderheid modulair LED overstromingslicht Aluminium legering Lichaam IP65 waterdicht Voor gebouw gevels Voortuinen Parkeerplaatsen Buiten
| productnaam: | Lk-e |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| THD: | < 12% |
100W van 9000 Lumen Openlucht LEIDENE van de LEIDENE Vloed het Lichte Inrichtingen 3000k 4000k Ip65 Licht Vloedveiligheid
| Wattage: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| GDT: | 2700-6500K |
| Het werk levensduur: | 50.000 Uren |
Beveiliging Spotlight IP65 Waterdicht Hot Sale Led Flood Light Aluminium Housing Met Beweging Sensor voor Garden Street muur
| productnaam: | geleide vloedlichten |
|---|---|
| Levensduur: | 35000 uur |
| Kenmerken: | Corrisiebestendig, drukbestendig |
3CCT Selectable LED Flood Light with 180° Adjustable Angle and IK07 Impact Resistant for Outdoor Use
| Productnaam: | IK03-EC |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Werktemperatuur (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
Openluchtstadion Refletor Geleide Vloed Lichte 30W 50W 100W 200W Waterdichte Schijnwerper
| Sollicitatie: | LANDSCHAP, Tuin Themapark Rijweg |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT): | 2700-6500K |
| Verlichtingsoplossing: | DOB |
12 volts van de LEIDENE van 50w 300w 500w 200w Vloed de Lichte Slimme Minismd2835 Veiligheid RGB Schijnwerper
| macht: | 30W |
|---|---|
| Leiden: | SMD2835 |
| Inputvoltages: | AC 85-265V |
Hoog vermogen 50W-500W zonnelampen met 120 graden straalhoek en 6000K koel wit LED
| Materiaal: | ABS Huisvesting |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Stroom: | 50W-500W |
Stadion van het Slanke 200w LEIDENE Bestand Rechthoekige Straal Vloed de Lichte SMD Water
| Geleide lichtbron: | Brigelux |
|---|---|
| LED lichtopbrengst: | >90 lm/w |
| machtsefficiency: | > 95% |
50W het draagbare LEIDENE Werk Lichte 5000LM 4 Lichten van de de Baanplaats van Helderheidswijzen de Regelbare
| Kleur: | Geel/Zwart |
|---|---|
| Beëindig Type: | Geschilderd |
| Wattage: | 30W/50W/100W |
Cri80 van Openlucht LEIDENE Hoge Macht 100 W 150 W 200 W Vloedlichten IP65
| Productnaam: | hoge lumen explosiebestendige draagbare smd leidde slank vloedlicht |
|---|---|
| Toepassing: | Weg, binnenplaats, weg, openlucht, enz. |
| Lichtbron: | CREE LEDs of Aangepast |

